O firmie

Firma Victorinii działająca wcześniej pod nazwą Promotor to ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu produktów najwyższej jakości. Nasze produkty znajdują uznanie klientów zarówno w kraju jak i na rynku zagranicznym.

Komfort i pewność najnowszych rozwiązań technologicznych stanowią dla nas nadrzędną wartość. Poprzez nieustanne udoskonalanie i poszerzenie oferty, pragniemy aby nasze produkty i usługi stanowiły dla Państwa kwintesencję najwyższej jakości, estetyki i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.


Wysoka specjalizacja naszej oferty to produkty o doskonałych parametrach gwarantujących jakość i bezpieczeństwo potwierdzonych atestami i certyfikatami w oparciu o normy europejskie. Jesteśmy cenionym partnerem największych firm budowlanych i producentów  w Polsce. Nasze produkty są regularnie stosowane w budynkach mieszkalnych, szkołach, hotelach i obiektach handlowych oraz użyteczności publicznej w całym kraju.
 

Bogate doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwala ciągle rosnącej rzeszy klientów oferować wyroby najwyższej jakości. Konsekwentnie unowocześniamy i rozbudowujemy zaplecze techniczne co pozwala nam stale rozszerzać ofertę wyrobów.


Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nie boi się nowych wyzwań. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i nowych technologii, które pomogą nam produkować wyroby o lepszych parametrach i jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach.


Wspierani tak bogatym doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.