Obliczona cena: 0
✅ 25+ lat doświadczenia
✅ Własna produkcja w Tarnowie
✅ Realizacja indywidualnych zamówień 24–48 h
✅ Cięcie na wymiar
✅ Dokładność cięcia ± 1 mm
✅ Bezpieczna płatność BLIK, Google i Apple Pay
✅ Atesty i certyfikaty EN
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Konglomerat kwarcowy |
| Kolekcja | Essential Collection |
| Kolor | Gobi Black |
| Odcień bazowy | Czarny |
| Grubość / Dostępne grubości | 2 cm, 3 cm |
| Wykończenie | Polished (standard) |
| Skład | 90-93% kwarc/granit, 7-10% żywica poliestrowa |
| Gęstość | 2200-2440 kg/m³ |
| Absorpcja wody | 0,02-0,09% |
| Wytrzymałość na zginanie | 30-59 MPa |
| Odporność na mróz | 90-110 (EN 14617-5) |
| Odporność na plamy | Klasa 5 |
| Waga dla danej grubości | 20mm (57 kg/m²), 30mm (82 kg/m²) |
| Max wymiar płyty | 330×165 cm (Jumbo 165) |
| Pielęgnacja | Wilgotna ściereczka, zwykły detergent, bez impregnacji |
| Certyfikaty | NSF International, SCS Indoor Air Quality, Green Guard Gold, HPDC |
| Gwarancja | 10 lat (wnętrza), 5 lat (miejsca publiczne) |
| SKU | BLK-GOBI-BLACK |
| Cena | Użyj kalkulatora do wyliczenia |
Napisz do nas przez formularz kontaktowy. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.